EAH5570/DI/1GD3(LP)

EAH5570/DI/1GD3(LP)

3.621,00 ден.   Спореди

EAH5570/DI/1GD3(LP), PCIE/PCIE 2.1, Radeon HD 5570, 1GB DDR3 128bit, Engine CLK (MHz) 650, Memory CLK (MHz) 1.6GHz, DVI-I Output x1, HDMI Output x1, HDTV Output x1, HDCP Support


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.621,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EAH5570/DI/1GD3(LP), PCIE/PCIE 2.1, Radeon HD 5570, 1GB DDR3 128bit, Engine CLK (MHz) 650, Memory CLK (MHz) 1.6GHz, DVI-I Output x1, HDMI Output x1, HDTV Output x1, HDCP Support

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка