EAH5450 SILENT/DI/1GD2

1.799,00 ден.   Спореди

EAH5450 SILENT/DI/1GD2, Radeon HD 5450, 1GB DDR2 64bit, Engine CLK (MHz) 650, Memory CLK (MHz) 800, DVI-I *1 (HDCP support), Native HDMI, HDCP


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.799,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EAH5450 SILENT/DI/1GD2, Radeon HD 5450, 1GB DDR2 64bit, Engine CLK (MHz) 650, Memory CLK (MHz) 800, DVI-I *1 (HDCP support), Native HDMI, HDCP

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка