®EAH4350 SILENT/DI/1GD2, PCIE PCIE 2.0, Radeon HD 4350, 1GB DDR2 64bit, Engine CLK (MHz) 600, Memory CLK (MHz) 800, Shader CLK (MHz) NA, DVI-I, Native HDMI, HDCP

982,00 ден.   Спореди

®EAH4350 SILENT/DI/1GD2, PCIE PCIE 2.0, Radeon HD 4350, 1GB DDR2 64bit, Engine CLK (MHz) 600, Memory CLK (MHz) 800, Shader CLK (MHz) NA, DVI-I, Native HDMI, HDCP


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 982,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®EAH4350 SILENT/DI/1GD2, PCIE PCIE 2.0, Radeon HD 4350, 1GB DDR2 64bit, Engine CLK (MHz) 600, Memory CLK (MHz) 800, Shader CLK (MHz) NA, DVI-I, Native HDMI, HDCP

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка