E5-571G-913Y, 15.6'' FHD, 4th generation Intel® Core processor i7- 4510U, Nvidia GeForce 840M 2GB, 8GB DDR3, 1TB, DVDRW, 3xUSB (1 x USB 3.0, 2 X USB 2.0), Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet,  BT, Linux

E5-571G-913Y, 15.6'' FHD, 4th generation Intel® Core processor i7- 4510U, Nvidia GeForce 840M 2GB, 8GB DDR3, 1TB, DVDRW, 3xUSB (1 x USB 3.0, 2 X USB 2.0), Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, Linux

38.995,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 38.995,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка