Eлектрична греалка со сталак

6.758,00 ден.   Спореди

Температурата на греалката може да се регулира во два степена. Можете да одберете помеѓу 1000 и 2000W. Висината на сталакот се подесува од 1.7 до 2.1m. Водоотпорна (заштитена) за надворешна употреба...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.758,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Температурата на греалката може да се регулира во два степена. Можете да одберете помеѓу 1000 и 2000W. Висината на сталакот се подесува од 1.7 до 2.1m. Водоотпорна (заштитена) за надворешна употреба.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка