DVR Watch camera SPW-012

4.990,00 ден.   Спореди

DVR Watch camera SPW-012
-Memory: 4GB
-Video Format: AVI
-Video Resolution: 640 x 480
-Video frame rate: 30 fps
-Picture format: JPG
-Picture pixels: 2M pix
-Audio C...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 4.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DVR Watch camera SPW-012
-Memory: 4GB
-Video Format: AVI
-Video Resolution: 640 x 480
-Video frame rate: 30 fps
-Picture format: JPG
-Picture pixels: 2M pix
-Audio Channel: 128kbps
-Recommended Range for Objects: 1~5 Meters
-Power Source: Built in Rechargeable Li-ion Battery (recharge directly from USB port)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка