DVR Watch camera SPW-011

5.090,00 ден.   Спореди

DVR Watch camera SPW-011 ; SPW-011A
-Camera: 0.3M pixels.
-Real time recording in AVI video format
-Memory: 4GB
-No need to install drivers for windows ME/2000/XP/MAX OS 9.2.2 or h...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 5.090,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DVR Watch camera SPW-011 ; SPW-011A
-Camera: 0.3M pixels.
-Real time recording in AVI video format
-Memory: 4GB
-No need to install drivers for windows ME/2000/XP/MAX OS 9.2.2 or higer version windows
(except Windows 98)
-Video Resolution: 640 x 480
-Video frame rate: 30 fps
-Voice recording: Yes
-Battery type : Lithium-ion

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка