DVR КАМЕРА ЗА НАДЗОР PIR SD

14.691,00 ден.   Спореди

Oваа компактна СМОЅ колор камера е всушност детектор за движење и притоа може да се интегрира во секоја средина. При највисока резолуција и квалитет на слика, со 32 GB SDHC картичка континуирано може ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 14.691,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Oваа компактна СМОЅ колор камера е всушност детектор за движење и притоа може да се интегрира во секоја средина. При највисока резолуција и квалитет на слика, со 32 GB SDHC картичка континуирано може да снима цели 128 часа. Можете да изберете дали че се сочуваат сликите мануелно во континуитет или само кога ке детектира движење. Репродукцијата потоа може да се изведе преку стандарден TV приемник или монитор со RCA влез како и преку PC со помош на SD читач на картички. Дополнително можете да ја контролирате вашата камера за набљудување благодарение на батериското напојување, исто така идеално за брз и мобилен видео надзор. Уредот е во склад со EMC А класа, и во ретки случаи може да предизвика радио пречки.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка