DVM МОДУЛ ТИП - 210

649,00 ден.   Спореди

Модул со големина -DIN за монтирање во напојување, лабораториска опрема или кој било контролен панел. Стандардните DIN димензии изнесувааат 48 x 24 mm со 10 mm висина на цифри. Отпорност до 100 MO.Огр...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 649,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Модул со големина -DIN за монтирање во напојување, лабораториска опрема или кој било контролен панел. Стандардните DIN димензии изнесувааат 48 x 24 mm со 10 mm висина на цифри. Отпорност до 100 MO.Огромен број на можности со додавање на отпорник (напојување и раздвојувач).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка