DVI to VGA adapter

94,00 ден.   Спореди

DVI-A 24-pin male to VGA 15-pin HD (3 rows) female adapter


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 94,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 95,00 ден.

пред 4 години

Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 100,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DVI-A 24-pin male to VGA 15-pin HD (3 rows) female adapter

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка