DVD RW LG GH24NSD1 SATA BLACK

840,00 ден.   Спореди

Tip: Vnatreshen Interfejs Sata Interfejs: Sata Garancijai: 24 meseci


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конико компјутери http://www.koniko.com.mk/   Детали 840,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tip: Vnatreshen Interfejs Sata Interfejs: Sata Garancijai: 24 meseci

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка