DVD RW LG GH24NSB0 SATA BLACK

842,00 ден.   Спореди

DVD RW LG GH24NSB0 SATA BLACK


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 842,00 ден.

пред 5 години

Конико компјутери http://www.koniko.com.mk/   Детали 893,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DVD RW LG GH24NSB0 SATA BLACK

Тип на диск Internal
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка