DVD RW +/- LG External USB 2.0 Black GP57EB40 Slim w/M-Disk Support

1.537,00 ден.   Спореди

OVERVIEW
Type:External DVD writer
Interface:USB 2.0
Compatibility:PC & Mac
Colour:Black
FEATURES
Read / Write speed:- Read: 8 x
- Write: 8 x
Memory buffer:0.75 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.537,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.590,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


OVERVIEW
Type:External DVD writer
Interface:USB 2.0
Compatibility:PC & Mac
Colour:Black
FEATURES
Read / Write speed:- Read: 8 x
- Write: 8 x
Memory buffer:0.75 MB
GENERAL
Power supply:USB 2.0
System requirements:- Windows 7, 8, 8.1, Vista, XP
- Windows Server 2003, 2008
- OS X
Dimensions:15 x 146 x 136 mm (H x W x D)
Weight:300 g

Тип на диск External
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка