DVD+R DL 8.5GB 8x Freestyle 10+1pcs Cakebox

DVD+R DL 8.5GB 8x Freestyle 10+1pcs Cakebox

440,00 ден.   Спореди

Recordable media type: DVD+R DLCapacity: 8,5GBMax recording speed: 8xPackaging type: cake box 10+1Remark: DVD+R inkjet printing Full Face


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 440,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Recordable media type: DVD+R DLCapacity: 8,5GBMax recording speed: 8xPackaging type: cake box 10+1Remark: DVD+R inkjet printing Full Face

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка