DVD-R 4.7GB 16x Verbatim 50pcs Spindle Wide Inkjet Printable

DVD-R 4.7GB 16x Verbatim 50pcs Spindle Wide Inkjet Printable

870,00 ден.   Спореди

Capacity: 4.7GB
Speed: 16x
Pack Style: 50 Pack Spindle
Disc Surface: Wide Inkjet Printable
Print area: 21 – 118mm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 870,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Capacity: 4.7GB
Speed: 16x
Pack Style: 50 Pack Spindle
Disc Surface: Wide Inkjet Printable
Print area: 21 – 118mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка