DVD HOME THEATER LG HT 554 TH

12.290,00 ден.   Спореди

DVD HOME THEATER LG HT 554 TH, 5.1 channel tallboy home theater system, DivX, DVD±R/RW, CD-R/RW, MP3, WMA, JPEG playback, total 500W power, virtual 10.1 channel sound, Full HD 1080p up-scaling, direct...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 12.290,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DVD HOME THEATER LG HT 554 TH, 5.1 channel tallboy home theater system, DivX, DVD±R/RW, CD-R/RW, MP3, WMA, JPEG playback, total 500W power, virtual 10.1 channel sound, Full HD 1080p up-scaling, direct recording to USB stick, HDMI output, USB plus, portable audio input

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка