Duracraft термо-греалка DW-215E

8.791,00 ден.   Спореди

Дали се занимавате со моделирање како хоби, работите од дома или сте нашле интересна книга за читање, вашиот флексибилен термо-греач ви пружа топлина насекаде. Ако сакате можете дури и да го фиксирате...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 8.791,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дали се занимавате со моделирање како хоби, работите од дома или сте нашле интересна книга за читање, вашиот флексибилен термо-греач ви пружа топлина насекаде. Ако сакате можете дури и да го фиксирате на ѕид за да заштедите на простор.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка