DULUX SUPERSTAR СВЕТИЛКА, 7W / 825, E27

708,00 ден.   Спореди

Osram Dulux Superstar светилките ги исполнуваат високите барања за подолг животен век и сила на прекинувач. Произведени се во согласност со современите технолошки методи, кои гарантираат век на траењ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 708,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Osram Dulux Superstar светилките ги исполнуваат високите барања за подолг животен век и сила на прекинувач. Произведени се во согласност со современите технолошки методи, кои гарантираат век на траење до 15 часа, значи приближно 15 години. Овие светилки, исто така, поседуваат електронски уред кој обезбедува брзо палење на светилки со заштита од брзо палење или брза достапност на целосната светлечка моќ. Ефектот на овој ""Quickstart"" е тоа што честото вклучување / исклучување не влиијае на траењето на овие високо-квалитетни компактни флуоресцентни светилки.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка