DULUX STAR СВЕТИЛКА, 30W / 825, E27

1.003,00 ден.   Спореди

DULUX STAR доаѓаат во различни форми со различни приклучоци, така што можете да ја ставите светилката за заштеда на енергија OSRAM во речиси секоја светилка. Покрај високата светлина, овие светилки да...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.003,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DULUX STAR доаѓаат во различни форми со различни приклучоци, така што можете да ја ставите светилката за заштеда на енергија OSRAM во речиси секоја светилка. Покрај високата светлина, овие светилки даваат извонредна сигурност. Ова е единственото објаснување за 3 годишната гаранција на овие светилки од страна на производителот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка