DREMEL мини бушалка

7.670,00 ден.   Спореди

Одлично добро прилагодена за остри алатки и мелење, израмнување и сечење метал. Идеален за автомобили, електроника и DIY. Работи директно од струја, па затоа трансформатори не се потребни.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.670,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Одлично добро прилагодена за остри алатки и мелење, израмнување и сечење метал. Идеален за автомобили, електроника и DIY. Работи директно од струја, па затоа трансформатори не се потребни.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка