DORR Universal Quick Battery Charger C-512

1.626,00 ден.   Спореди

DORR Universal AA & AAA QUICK battery charger, model C-512, with included 4x AA 2100 mAh NI-MH batteries. 4.5h needed time for full charging


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.626,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DORR Universal AA & AAA QUICK battery charger, model C-512, with included 4x AA 2100 mAh NI-MH batteries. 4.5h needed time for full charging

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка