Dometic фрижидер-апсорбер

23.305,00 ден.   Спореди

Dometic 1200 РК ви нуди ледени моменти каде ќе посакате. Работи во возило со 12 V, дома или во камповите со 230 V, а може едноставно да се префрлат и на погон на гас. Исто така има опција за замрзнув...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 23.305,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Dometic 1200 РК ви нуди ледени моменти каде ќе посакате. Работи во возило со 12 V, дома или во камповите со 230 V, а може едноставно да се префрлат и на погон на гас. Исто така има опција за замрзнување (-3 степени).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка