Dome rotiracka camera BORSCHE PT008

5.650,00 ден.   Спореди

PT008/P008
- 1/3 Sony Super HAD ccd, 420TVL, 3.6 / 6mm lens
- mini dome 4.1 inch diameter
- dome scanner, giving super wide range scanning
- revolving speed & rotatable angel adjus...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 5.650,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PT008/P008
- 1/3 Sony Super HAD ccd, 420TVL, 3.6 / 6mm lens
- mini dome 4.1 inch diameter
- dome scanner, giving super wide range scanning
- revolving speed & rotatable angel adjusted easily by remote controller (60 Meters effective
range)
- power DC12V
- auto - revolving module with 6 angles optional 30° / 60° / 90° / 180° / 270° / 350°
- auto/manual - revolving module with 4 scanner speed optional 20°/second 10°/second
7°/second 3.5°/second

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка