Domaine de Baron Arques

6.015,00 ден.   Спореди

Производител: Baron Philippe de Rothschild
Шифра на производ: 351329
UPC:
Волумен [ml] : 750
Берба : 2007
ALC [%/vol] : 14
Потекло : Франција - Languedoc Roussillon...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 6.015,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Baron Philippe de Rothschild
Шифра на производ: 351329
UPC:
Волумен [ml] : 750
Берба : 2007
ALC [%/vol] : 14
Потекло : Франција - Languedoc Roussillon
Категорија : Кабернет Франк, Мерлот, Сирах, Малбек

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи