Dom Perignon

9.565,00 ден.   Спореди

Производител: Moet & Chandon
Шифра на производ: 848
UPC: 3185370362143
Волумен [ml] : 750
Берба : 2004
ALC [%/vol] : 12,5
Потекло : Франција
Категорија : ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 9.565,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Moet & Chandon
Шифра на производ: 848
UPC: 3185370362143
Волумен [ml] : 750
Берба : 2004
ALC [%/vol] : 12,5
Потекло : Франција
Категорија : Пинот Ноар, Шардоне

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи