(Dolce Gusto) Krups Picolo KP1006E2

(Dolce Gusto) Krups Picolo KP1006E2

5.999,00 ден.   Спореди

(Dolce Gusto) Krups Picolo KP1006E2, Апарат за Еспресо, Боја Црвена, Моќност 1500W, Притисок 15 bar, позвижен резервоар за вода 0,6л, Избор за топла и ладна вода, Држач за капсула, Рачно дозирање на к...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


(Dolce Gusto) Krups Picolo KP1006E2, Апарат за Еспресо, Боја Црвена, Моќност 1500W, Притисок 15 bar, позвижен резервоар за вода 0,6л, Избор за топла и ладна вода, Држач за капсула, Рачно дозирање на кафе, Автоматско исклучување

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка