DocuMate 4700, A3 flatbad scanner, A4 size  2.5 sec/page,  A3 size 3.5 sec/page, 600 dpi, 24-bit colour, 8-bit greyscale, 1-bit black & white, Hi-SpeedUSB 2.0 (USB 1.1 compatible), Nuance PaperPort, Nuance OmniPage Pro, Nuance PDF Converter P

DocuMate 4700, A3 flatbad scanner, A4 size 2.5 sec/page, A3 size 3.5 sec/page, 600 dpi, 24-bit colour, 8-bit greyscale, 1-bit black & white, Hi-SpeedUSB 2.0 (USB 1.1 compatible), Nuance PaperPort, Nuance OmniPage Pro, Nuance PDF Converter P

44.464,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 44.464,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка