Docking Station for Lenovo ThinkPad Essential USB 3.0

Docking Station for Lenovo ThinkPad Essential USB 3.0

7.490,00 ден.   Спореди

Part number 4X10A06688

Ship Group The ThinkPad Basic USB 3.0 Dock 40W AC Power adapter Power cord USB 3.0 Cable DVI to VGA adapter Publications

Depth 91mm
Height 135mm
Max Op...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 7.490,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Part number 4X10A06688

Ship Group The ThinkPad Basic USB 3.0 Dock 40W AC Power adapter Power cord USB 3.0 Cable DVI to VGA adapter Publications

Depth 91mm
Height 135mm
Max Operating Humidity + Units 95%
Min Operating Humidity + Units 5%
Max Operating Temperature + Units 40C
Min Operating Temperature + Units 5C
Weight US 0.68
Weight US Units lbs
Weight Metric 0.309
Weight Metric Units Kg
Width 48mm
Type Docking Station
Number of USB Connections 4

More Info: http://shopap.lenovo.com/vn/en/itemdetails/4X10A06688/460/EB6CE8241B8A47E18EBAF06F8726DA3E#overview

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка