DNT MUSICFLY SELECT РАДИО ПРЕДАВАТЕЛ

5.310,00 ден.   Спореди

Преку Scan-функцијата, MusicFly Select автоматски ја бира следната слободна радио-фрекфенција за пренос. Дава можност за слушање музика од многуте меморирани радиа. MP3 Host-функцијата овозможува безж...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.310,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Преку Scan-функцијата, MusicFly Select автоматски ја бира следната слободна радио-фрекфенција за пренос. Дава можност за слушање музика од многуте меморирани радиа. MP3 Host-функцијата овозможува безжично слушање на музика од надворешни USB-мемории или хард дискови до 32 GB. Има SD-слот за картичка и MP3-Player функција за полнење. MusicFly Select преку USB-приклучок пренесува ID3 Tag информации и ги прикажува на екранот на радиото во вашиот автомобил.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка