DNT IP2010 ИНТЕРНЕТ РАДИО

8.850,00 ден.   Спореди

Интернет радио преку Wi-Fi (повеќе од 14.000 радио станици) Стриминг функција: музички фајлови од PC / Mac WLAN вграден звучник Alarm и sleep функција на интернет Радио Стилски ретро ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 8.850,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Интернет радио преку Wi-Fi (повеќе од 14.000 радио станици) Стриминг функција: музички фајлови од PC / Mac WLAN вграден звучник Alarm и sleep функција на интернет Радио Стилски ретро дизајн со одлична изработка вклучува далечински управувач 10-станици меморија • репродукција формати: MP3, WMA, AAC +, Реал и FLAC Голем и лесен за читање дисплеј.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка