DLV-B31 300K pixels webcam

DLV-B31 300K pixels webcam

750,00 ден.   Спореди

DLV-B31 300K pixels webcam, USB, Silver/Black, with Microphone, with special video function, Delux logo, gift box packing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 750,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DLV-B31 300K pixels webcam, USB, Silver/Black, with Microphone, with special video function, Delux logo, gift box packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка