DLV-B30 350K pixels webcam

DLV-B30 350K pixels webcam

490,00 ден.   Спореди

DLV-B30 350K pixels webcam, usb, white/black, with special video function, gift box packing, Delux logo


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 490,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DLV-B30 350K pixels webcam, usb, white/black, with special video function, gift box packing, Delux logo

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка