DLV-B01 Web Camera

DLV-B01 Web Camera

490,00 ден.   Спореди

DLV-B01 Web Camera, Still image capture: 1.3mega pixels, Video capture: 640*480 pixels, Connetor: USB1.1, Focus range: 3cm to infinity, Frame rate: 30fps, Vido format: 24-bit color, 1420(YUV), Delux ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 490,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DLV-B01 Web Camera, Still image capture: 1.3mega pixels, Video capture: 640*480 pixels, Connetor: USB1.1, Focus range: 3cm to infinity, Frame rate: 30fps, Vido format: 24-bit color, 1420(YUV), Delux logo, gift box packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка