DLP-30D Power supply ATX 700W

DLP-30D Power supply ATX 700W

1.198,00 ден.   Спореди

DLP-30D Power supply ATX 700W, 12cm silent fan, 20+4pin, SATA (Real 300W;Peak 420W)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.198,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DLP-30D Power supply ATX 700W, 12cm silent fan, 20+4pin, SATA (Real 300W;Peak 420W)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка