DLP-25D Real 250W

DLP-25D Real 250W

984,00 ден.   Спореди

DLP-25D Real 250W, label 800W, 2*SATA, 2*DATA, 20+4pins, 12cm fan, EU cable, 230V, DELUX logo, industrial packing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 984,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DLP-25D Real 250W, label 800W, 2*SATA, 2*DATA, 20+4pins, 12cm fan, EU cable, 230V, DELUX logo, industrial packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка