DLC-MV802 Midi tower Front and Side Panels ATX Case

DLC-MV802 Midi tower Front and Side Panels ATX Case

778,00 ден.   Спореди

Шифра 22541 - DLC-MV802 Midi tower Front and Side Panels ATX Case


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 778,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 22541 - DLC-MV802 Midi tower Front and Side Panels ATX Case

Тип на куќиште Midi
Уреди за напојување 450 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка