DLC-MT491 Midi tower Front and Side Panels ATX case

1.550,00 ден.   Спореди

DLC-MT491 Midi tower Front and Side Panels ATX case


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.550,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DLC-MT491 Midi tower Front and Side Panels ATX case

Уреди за напојување No Supply W
Тип на куќиште Midi
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка