DLC-MF858 Midi ATX Case

DLC-MF858 Midi ATX Case

1.826,00 ден.   Спореди

DLC-MF858 Midi ATX Case, Black color with Black body, w/ USB1.1 & audio ports,DLP-21A power supply, 200W, label 700W, 2*SATA, 2*PATA, EU cable, 230V, DELUX logo, DELUX carton box packing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.826,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DLC-MF858 Midi ATX Case, Black color with Black body, w/ USB1.1 & audio ports,DLP-21A power supply, 200W, label 700W, 2*SATA, 2*PATA, EU cable, 230V, DELUX logo, DELUX carton box packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка