DLA-808A  MP4 with FM, 2GB,DELUX brand, 320*240 dot matrix 260,000 full color TFT screen  (2.8inch ), Supports MP3, WMA and WAV music formats , Supports MPEG-4 (AVI) video format , FM radio(optional), Supports picture browse in the JPEG format, With

DLA-808A MP4 with FM, 2GB,DELUX brand, 320*240 dot matrix 260,000 full color TFT screen (2.8inch ), Supports MP3, WMA and WAV music formats , Supports MPEG-4 (AVI) video format , FM radio(optional), Supports picture browse in the JPEG format, With

2.790,00 ден.   Спореди

DLA-808A MP4 with FM, 2GB,DELUX brand, 320*240 dot matrix 260,000 full color TFT screen (2.8inch ), Supports MP3, WMA and WAV music formats , Supports MPEG-4 (AVI) video format , FM radio(optional),...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.790,00 ден.

пред 6 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.814,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DLA-808A MP4 with FM, 2GB,DELUX brand, 320*240 dot matrix 260,000 full color TFT screen (2.8inch ), Supports MP3, WMA and WAV music formats , Supports MPEG-4 (AVI) video format , FM radio(optional), Supports picture browse in the JPEG format, With

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка