DLA-202C MP4 player

DLA-202C MP4 player

2.540,00 ден.   Спореди

DLA-202C MP4 player, Silver Color , Lithium battery , 512 MB Ram Size , DELUX logo , Gift box packing ,Without FM Radio


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.540,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DLA-202C MP4 player, Silver Color , Lithium battery , 512 MB Ram Size , DELUX logo , Gift box packing ,Without FM Radio

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка