DL-K8000G+M505GB+GC18UF Wireless combo

DL-K8000G+M505GB+GC18UF Wireless combo

1.477,00 ден.   Спореди

DL-K8000G+M505GB+GC18UF Wireless combo, black, 2.4G, WATERPROOF, MK layout, DELUX logo, Color box packing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.477,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DL-K8000G+M505GB+GC18UF Wireless combo, black, 2.4G, WATERPROOF, MK layout, DELUX logo, Color box packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка