DJI P4 Part 23 2312S Motor (CCW)

DJI P4 Part 23 2312S Motor (CCW)

1.490,00 ден.   Спореди

DJI Part 23 2312S Counter-Clockwise Rotation Motor for Phantom 4 Quadcopter


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DJI Part 23 2312S Counter-Clockwise Rotation Motor for Phantom 4 Quadcopter

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка