DJI OSMO Bike Mount

3.962,00 ден.   Спореди

Lock the Osmo to your bike for a new kind of bike movie.

Specifications
Dimensions: 114 mm × 79 mm × 29 mm
Mounting Diameter: 20-32 mm
Weight: 106 g


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.962,00 ден.

пред 6 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Lock the Osmo to your bike for a new kind of bike movie.

Specifications
Dimensions: 114 mm × 79 mm × 29 mm
Mounting Diameter: 20-32 mm
Weight: 106 g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка