DJ-миксета MсCRYPT DJ-60 BLACK EDITION

6.778,00 ден.   Спореди

Суперкомпактна миксета со извонреден квалитет на звукот! Сè што навистина му е потребно на еден DJ за квалитетна музика е интегрирано во оваа миксета, бидејќи McCript нуди квалитетен производ по ниска...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.778,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Суперкомпактна миксета со извонреден квалитет на звукот! Сè што навистина му е потребно на еден DJ за квалитетна музика е интегрирано во оваа миксета, бидејќи McCript нуди квалитетен производ по ниска цена заради тоа што се отстранети сите непотребни гаџети кои влијаат на цената.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка