Display Port M to DVI-D F Adapter White

390,00 ден.   Спореди

Features:
Male DisplayPort to female DVI adapter cable
Enables to connect a DVI display to a DisplayPort video source

Specifications
Interface: DisplayPort v.1
Video resolutio...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 390,00 ден.

пред 6 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 586,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features:
Male DisplayPort to female DVI adapter cable
Enables to connect a DVI display to a DisplayPort video source

Specifications
Interface: DisplayPort v.1
Video resolution: up to 1920 x 1200 x 60 Hz
Length: 10 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка