DiSEqC свич 1/4

430,00 ден.   Спореди

4*1 DISEQC 2.0 SWITCH, FREQUENCY RANGE:950-2400MHz, INSERTION LOSS :3dB, POWER PASSING :500mA Max


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Зора http://zora.com.mk/   Детали 430,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


4*1 DISEQC 2.0 SWITCH, FREQUENCY RANGE:950-2400MHz, INSERTION LOSS :3dB, POWER PASSING :500mA Max

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка