DIMM 8GB DDR4 2400MHz Geil CL16 Bulk

3.345,00 ден.   Спореди

Type: DDR4 DIMM 288-pin
• modules: 1x 8GB
• JEDEC: PC4-19200U
• Voltage: 1.20V
• Special features: Intel XMP 2.0 (Extreme Memory Profile)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.345,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Type: DDR4 DIMM 288-pin
• modules: 1x 8GB
• JEDEC: PC4-19200U
• Voltage: 1.20V
• Special features: Intel XMP 2.0 (Extreme Memory Profile)

Рам капацитет 8 GB
Магистрала 2400 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка