DIMM 8GB DDR3 1600Mhz Kingston CL11

DIMM 8GB DDR3 1600Mhz Kingston CL11

3.680,00 ден.   Спореди

8GB Module - DDR3 1600MHz
Part Number: KVR16N11/8
HTS: 8473.30.1140, ECCN: EAR99
Specs: DDR3, 1600MHz, Non-ECC, CL11, 1.5V, Unbuffered, DIMM


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.680,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


8GB Module - DDR3 1600MHz
Part Number: KVR16N11/8
HTS: 8473.30.1140, ECCN: EAR99
Specs: DDR3, 1600MHz, Non-ECC, CL11, 1.5V, Unbuffered, DIMM

Магистрала 1600 MHz
Рам капацитет 8 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка