DIMM 4GB DDR3 1333MHz Kingston KVR13N9S8/4

DIMM 4GB DDR3 1333MHz Kingston KVR13N9S8/4

1.820,00 ден.   Спореди

4GB 1Rx8 512M x 64-Bit PC3-10600
CL9 240-Pin DIMM


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.820,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


4GB 1Rx8 512M x 64-Bit PC3-10600
CL9 240-Pin DIMM

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка