DIMM 2GB DDR2 800MHz Samsung

1.320,00 ден.   Спореди

2GB 800MHz DDR2 Non-ECC DIMM 240-pin Unbuffered


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.320,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2GB 800MHz DDR2 Non-ECC DIMM 240-pin Unbuffered

Магистрала 800 MHz
Рам капацитет 2 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка